Oppo Reno 10x Zoom Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Oppo Reno 10x Zoom telefon modeli için soru işareti Oppo Reno 10x Zoom şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Oppo Reno 10x Zoom modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.6 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Oppo Reno 10x Zoom, ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.6 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Oppo Reno 10x Zoom hafızasına baktığımızda 256 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Oppo Reno 10x Zoom, RAM değeri bakımından 8 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 8 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.84 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Oppo Reno 10x Zoom şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Oppo Reno 10x Zoom Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

4065 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Oppo Reno 10x Zoom pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir