Oppo Reno Z Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Oppo Reno Z telefon modeli için soru işareti Oppo Reno Z şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Oppo Reno Z modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.4 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Oppo Reno Z, ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.4 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Oppo Reno Z hafızasına baktığımızda 128 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Oppo Reno Z, RAM değeri bakımından 4 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 4 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.2 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Oppo Reno Z şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Oppo Reno Z Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

4035 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Oppo Reno Z pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir