Oppo RX17 Pro Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Oppo RX17 Pro telefon modeli için soru işareti Oppo RX17 Pro şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Oppo RX17 Pro modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.4 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Oppo RX17 Pro, ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.4 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Oppo RX17 Pro hafızasına baktığımızda 128 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Oppo RX17 Pro, RAM değeri bakımından 6 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 6 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.2 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Oppo RX17 Pro şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Oppo RX17 Pro Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

3700 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Oppo RX17 Pro pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir