Bir çok kullanıcı Outlook Giriş yaparak gelen kutusunda oturum açmak istedikleri zaman hata aldıklarını ve giriş konusunda sıkıntı yaşadığını ifade ediyor. Kolay ve anlaşılır bir şekilde mail hesaplarınıza nasıl giriş yapacaksınız ve oturum açacaksınız açıklamaya çalışalım.

Hotmail.com microsoft tarafından altyapısı sağlanan bir mail servisi. Özellikleri ve kolay kullanımı ile dünya üzerinde belkide en fazla kullanılan servis. Outlook.com kayıt olduğunuzda Microsoftun ücretli ve ücretsiz servislerinden faydalanabilirsiniz.

OUTLOOK GİRİŞ NASIL YAPILIR?

Hotmail gelen kutusunda oturum açma sayfasına  tıkladıktan sonra henüz oturum açmamışsanız giriş bilgilerini girebileceğiniz ekran karşımıza çıkacak.

  1. İlk kutucuğa kayıt olurken almış olduğunuz mail adresinizi @şaretinden sonrası ile birlikte giriyoruz. mailadresim@hotmail.com şeklinde.
  2. Hotmail.com kayıt olurken telefon numarası belirtmiş iseniz mail adresi yerine telefon numarası ile giriş yapabilirsiniz.
  3. Şifreniz bölümüne mail hesabınızı şifresini giriniz. Bazen kullanıcılar şifre oluştururken Türkçe karakter kullanıyor ve bazı telefonlarda Türkçe karakter desteği olmadığı için giriş yapamıyorlar.
  4. Şifrelerde ı veya i gibi karakterler kullanmışsanız büyük harf kısmında i harfine bastığınızda I gibi algılıyor buda şifre yanlış hatası veriyor.

OUTLOOK GELEN KUTUSU

Outlook.com üzerinden başarılı bir şekilde oturum açmışsanız sistem sizi otomatik olarak gelen kutusuna yönlendiriyor olacak.

Bir çok kullanıcı tarafından Hotmail.com olarak da bilinen outlook hesabı açma ve gelen kutusunda oturum açma konularında yardımcı olmaya çalıştık. Yapamadığınız veya sormak istediğiniz soruları aşağıdaki yorum bölümünden sorabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan Outlook hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Outlook giriş

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir