Ferroli bilinenin aksine Türk menşeili bir kombi markasıdır. Ferroli’ın Türkiye’deki kalitesinin fark edilmesi üzerine yurt dışına ihraç edilen bir kombi firması haline gelmiştir. Dünyada da kombi firması olarak önemli bir noktaya ulaşmış olan Ferroli dayanıklı ve uzun ömürlü kombiler üretmektedir.

Ferroli, firması kombilerin üretim teknolojilerinde öncü niteliğinde bir firma olmuştur. Lakin her yıl periyodik olarak yapılması gereken bakımı yapılmazsa ne kadar uzun ömürlü ve dayanıklı olursa olsun çeşitli arızalar verebilmektedir.

İstanbul’da Ferroli servisi olan İstanbul Ferroli Servis müşteri memnuniyeti vizyonu altında sizlere hizmet vermektedir. Alışıla gelmiş her şeyi çok bilmiş, asık suratlı teknik servis ekiplerinden ziyade güler yüzlü, anlayışlı bir teknik servis ekibi mevcuttur.

Bu teknik servis ekibine ise 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezine arızanız hakkında bilgi verdikten sonra İstanbul’daki evinizin veya iş yerinizin adresini verdikten sonra sizin konumunuza en yakın tecrübeli ve eğitimli teknik servis ekibi adresinize mümkün olan en kısa sürede ulaşmaktadır.

Teknik servis ekibi evinize ulaştıktan sonra kombinizin içerisi açıldıktan sonra gerekli bakımlar ve onarımlar yapılır. Yapılan her iş ve değiştirilebilecek her parça sizin onayınız alınarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca evinize veya iş yerinize gelen teknik ekibin işleri bittikten sonra sizlere bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve değişen parça garantisi kağıdı verilmektedir.

Web: https://www.ferroliservis.co

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir