Teka; buzdolapları ve bulaşık makineleri ile beyaz eşya satın almak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi olmaktadır. Ancak, Teka beyaz eşya ürünlerinde de zaman içerisinde birtakım arızalar meydana gelir. Bu gibi hallerde, vakit kaybetmeden Teka Servis İstanbul ile temas kurulmalıdır.

Teka Servis Hangi Problemleri Çözer?
Teka markalı bir bulaşık makineniz varsa oldukça şanslısınız! Ancak, günün birinde bulaşık makinenizin su almadığı gerçeği ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca, deterjanın olduğu gibi çözünmeden kalması da bir diğer arıza sebebi olarak karşınıza çıkabilir. Bu gibi hallerde, sizin bir işlemde bulunmanız yanlış olacaktır. Vakit kaybetmeden Teka servis ile iletişim kurmalısınız.

Teka Servis Üsküdar; su giriş valfinin bozulup bozulmadığını kontrol eder. Çünkü, bu parça bozulduğu takdirde makinenin su almamasına rastlanır. Bunun yanı sıra, pompa motorunun arızalı olması da bir diğer sorun olarak göze çarpmaktadır. Pompa motoru; makinedeki suyu boşaltmakla yükümlüdür. Fakat, pompa motorunun kısa devre yapması veya herhangi bir sebepten dolayı arıza vermesi halinde bulaşık makinesinin de çalışmayacağını ifade etmeliyiz.

Teka servis; bulaşık makinesindeki sorunu kontrol etmek adına emniyet sivicini de kontrol eder. Çünkü, su arızalarının her birinde emniyet sivicinin kontrol edilmesi şarttır. Su almama problemi; emniyet sivicinin bozulduğunu gösteren hususlardan birisi olmaktadır. Son olarak, Teka servis; bulaşık makinesinin su almadığı hallerde musluğu kontrol ederek sorunun kaynağını bulmaya çalışır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir