Bahar ve yaz aylarına yaklaşırken, kurumsal firmalar, okullar, dershaneler ve çeşitli kurumlar, piknik organizasyonu için hazırlıklarına başlıyorlar. Bu aşamada da organizasyon firmalarına büyük iş düşüyor.

İzmir Organizasyon firması, 2004 yılından bu yana kurumsal piknik organizasyonları ve bahar şenlik organizasyonları planlıyor ve gerçekleştiriyor. Büyük çaplı firmaların piknik organizasyonlarından okul şenlik organizasyonlarına kadar her kurum için açık hava etkinlikleri düzenliyorlar.

İzmir Organizasyon firması, kurumsal piknik organizasyonlarında yalnızca eğlence ve dinlenceyi ön plana çıkarmıyor. Kurum için özel olarak hazırlanan oyun, yarışma ve aktivitelerle, çalışanların bir takım halinde hareket edebilmeleri, iş birliği içinde olmaları, birbirlerini daha yakından tanımaları amaçlanıyor. Piknik oyunları, tekil oyunlarından daha çok takım oyunları olarak düzenleniyor.

Kurumsal Piknik Organizasyonu ve Piknik Aktiviteleri

İzmir Organizasyon firması, kurumsal piknik organizasyonu aktivitelerini ve etkinliklerini hazırlarken, kurum kimliğini öncelikli olarak dikkate alıyor. Etkinliğe katılacak olan kişilerin yaş grubu da planlama için önemli bir detay.

İzmir Organizasyon’un piknik organizasyonu ve animasyon alanında deneyimli ekibi, katılımcıların ekip halinde hareket edebilmeleri ve takım çalışması gibi kazanımlar sağlaması amacıyla, etkinlik ve oyunları titizlikle planlıyor. Takımlar halinde oynanan oyunlarda takımlar belirlenirken, şirketlerin farklı departmanlarından çalışanların aynı takımda olmasına da özen gösteriliyor. Ayrıca yöneticilerle çalışanlar aynı takımlarda yer alıyorlar.

Piknik oyunları, çuval yarışı, sandalye kapmaca, halat çekme, kovaya su taşıma, kırkayak, hamster, makyaj güzeli gibi eğlenceli oyunlardan oluşuyor. Piknik oyunlarını, İzmir Organizasyon firmasının deneyimli piknik sunucusu yönetiyor. Animasyon alanında deneyimli animatörler ise yarışmacılara eşlik ediyorlar. Tüm katılımcıların doyasıya eğlendiği, kıyasıya mücadele ettiği piknik oyunlarının sonunda, kazananlara da çeşitli ödüller veriliyor, madalyalar takılıyor.

İzmir Organizasyon kurumsal piknik organizasyonlarında, piknik oyunlarının dışında piknik etkinliklerine ve aktivitelerine de önem veriyor. Hem eğlenceli hem de dinlendirici aktivitelerle, katılımcıların yorgunluklarını da atmasını amaçlıyorlar. Tavla turnuvaları ile hem eğlenceli hem de dinlendirici bir mola başlıyor, ardından yapılan çeşitli ikramlar yapılıyor. Eğlenceli bando ekibi, enerjik müzikleri ve ilgi çekici aksesuarları ile piknik organizasyonlarına renk katıyor.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir