Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri insan hayatını kolaylaştıran eşyaların başında gelir. Beyaz eşya olarak da nitelendirilen bu makineler sayesinde insanlar birçok zahmetten kurtulmasıyla beraber zamandan da tasarruf sağlar. Ancak her elektronik eşya gibi bu beyaz eşyalar da zaman zaman arızlanabilmektedir. Arıza sonucunda ya yeni bir makine alınmalı ya da arızalanan beyaz eşya tamir edilmelidir. Bu noktada da kullanıcılar işini doğru yapan, kaliteden ödün vermeyen bir teknik servis arayışına girer.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle kaliteli işler yapan Profilo Servis İstanbul adlı özek teknik firması, beyaz eşyalarınızda yaşanan her türden arıza için uzman kadrosuyla sizleri bekliyor. Her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uyduran, bu doğrultuda kendini geliştiren Profilo Servis İstanbul, beyaz eşyaların tamiri konusunda başarısının üzerine başarı eklemektedir. Müşteri memnuniyetini kendine şiar edinen teknik servis ekibi için müşterileri oldukça önemli.

Bu doğrultuda taleplerinize uygun hareket ederek beyaz eşyalarınızda yaşanan her türden arızayı önce tespit etmek için adresinize gelir. Daha sonra yerinizde arıza tespitini yapar. Eğer küçük bir arıza var ise adresinizde tamirini gerçekleşir. Büyük bir arıza varsa beyaz eşyanıızı kendi yerine götürür, orada tamir ettikten sonra kendileri tekrar adresinize getirir.

Hizmet sonrası teknik desteği asla kesmiyor, 1 yıl süreyle de parça değişimi ya da tamirat için garanti veriyor. Sizin de Profilo marka beyaz eşyayla ilgili bi sorununuz varsa 444 88 48 numaralı telefondan Profilo Servis İstanbul ile iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir