Pubg Mobile, Tencent Games firması tarafından Android ve IOS telefonlar için geliştirilen Battle Royale tarzı bir oyundur. Oyundaki en önemli amacınız 100 kişilik bir adada en sona kalarak oyunu kazanmaktır. Fakat her oyuncu oyunu kazanmak için farklı yöntemler uygulamaktadır. Bazı oyuncular pusarak oynarken bazı oyuncular omuz omuza savaşarak oynamayı tercih ederler.

Pubg Mobile Unknown Cash Ne İşe Yarar?

Pubg Mobile oyununda tüm oyuncular eşittir. Fakat oyun içerisinde oyunculara herhangi bir üstünlük sağlamayan tamamen zevke bağlı olan kostümlerde yer almaktadır. Bu kostümleri satın alıp almamak tamamen oyuncuya bağlı bir durumdur. Fakat eğer oyuncu herhangi bir şekilde oyun içi alışveriş yapacaksa ilk olarak pubg mobile uc satın alması gereklidir. Kısaca uc Pubg Mobile oyununun oyun içi para birimidir ve oyun içerisindeki alışverişlerde kullanılmaktadır.

Pubg Mobile İçin Ucuz UC Nasıl Satın Alınır?

Epinevreni üzerinden %30 indirimli bir şekilde uc satın alabilirsiniz. Epinevreni.com 2 senedir oyun satış sektöründe hizmet veren ve vergi bilgileri hakkımızda sayfasında yer alan güvenilir bir sitedir. Çeşitli ödeme yöntemlerinden size en uygun olanını seçerek çok uygun fiyatlara Unknown Cash sahibi olabilirsiniz.

Eğer pubg uc satın almak için Epinevreni.com’u tercih edecekseniz ilk olarak ürün sayfasına gelin. Daha sonra almak istediğiniz miktarı seçip ödeme sayfasına geçin. Ödeme sayfasında açıklama kısmına oyuncu ıdnizi girin ve ödemenizi tamamlayın. 24 saat içerisinde almış olduğunuz uc hesabınıza yüklenmiş olacaktır.

İçindekiler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir