Samsung Galaxy A50 Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Samsung Galaxy A50 telefon modeli için soru işareti Samsung Galaxy A50 şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Samsung Galaxy A50 modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.4 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Samsung Galaxy A50, ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.4 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Samsung Galaxy A50 hafızasına baktığımızda 64 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Samsung Galaxy A50, RAM değeri bakımından 6 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 6 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.3 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Samsung Galaxy A50 şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Samsung Galaxy A50 Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

4000 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Samsung Galaxy A50 pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir