Samsung Galaxy A6 (SM-A600F) telefon modeli için soru işareti Samsung Galaxy A6 (SM-A600F) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Samsung Galaxy A6 (SM-A600F) modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 5.6 inç‘lik bir ölçüye sahip olan Samsung Galaxy A6 (SM-A600F), ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 5.6 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Samsung Galaxy A6 (SM-A600F) hafızasına baktığımızda 64 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Samsung Galaxy A6 (SM-A600F), RAM değeri bakımından 4 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 4 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 1.6 Ghz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Samsung Galaxy A6 (SM-A600F) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Samsung Galaxy A6 (SM-A600F) Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

3000 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Samsung Galaxy A6 (SM-A600F) pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

 

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir