Samsung Galaxy Note 9 (SM-N960F) Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Samsung Galaxy Note 9 telefon modeli için soru işareti Samsung Galaxy Note 9 şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Samsung Galaxy Note 9 modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.4 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Samsung Galaxy Note 9, ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.4 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Samsung Galaxy Note 9 hafızasına baktığımızda 512 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Samsung Galaxy Note 9, RAM değeri bakımından 8 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 8 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.7 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Samsung Galaxy Note 9 şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Samsung Galaxy Note 9 Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

4000 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Samsung Galaxy Note 9 pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir