Samsung Galaxy Note FE (SM-N935F/DS) Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Samsung Galaxy Note FE (SM-N935F/DS) telefon modeli için soru işareti Samsung Galaxy Note FE (SM-N935F/DS) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Samsung Galaxy Note FE (SM-N935F/DS) modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 5.7 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Samsung Galaxy Note FE (SM-N935F/DS), ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 5.7 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Samsung Galaxy Note FE (SM-N935F/DS) hafızasına baktığımızda 64 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Samsung Galaxy Note FE (SM-N935F/DS), RAM değeri bakımından 4 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 4 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.3 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Samsung Galaxy Note FE (SM-N935F/DS) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Samsung Galaxy Note FE (SM-N935F/DS) Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

3200 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Samsung Galaxy Note FE (SM-N935F/DS) pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir