Server denildiği zaman akla ilk gelen markaların başında Hpe gelmektedir. Hpe kullanıcılarına olan desteğinin yanı sıra ürünlerinin kalite ve performansı bakımından da müşteri memnuniyetinin en yüksek olduğu markalardan biridir. Fiyat performans açısından oldukça başarılı olan ve kullanıcılarını asla yolda bırakmayan ürünler üretmeyi kendine motto edinmiş olan Hpe server çeşitleri de orta, küçük ya da büyük işletmeler için oldukça uygundur. Uzun vadeli kullanım avantajlarının yanı sıra her işletme ve kullanım amacı için farklı kapasitelerde server üretimine sahip olan Hpe server modelleri müşterilerin beklentilerini karşılar.

Hpe Server

Hpe server modelleri için araştırma yaparken kullanım kapasitesini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Server satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurların başında serverdan beklentileriniz ve kaç kişilik bir ekibe hizmet edeceği noktaları olmaktadır. Bu aşamada depolama, dosyaların transferleri, bulut depolama alanları, dosya paylaşımları, personel takibi ve stok durumları dikkate alınarak işletme sayısına göre Hpe server çeşitleri arasından sizin için en uygun olan modellere göz atabilirsiniz.

Farklı kapasitelerde birçok server modeli bulabilmek mümkündür.  Eğer küçük bir işletme için server arıyorsanız, dosyaların paylaşılması ve depolanmasının yanı sıra muhasebe ve personel takip, stok programlarının da kurulumu için Hpe server çeşitleri oldukça ideal bir seçim olacaktır. Bu sunucu çeşitleri arasından 15 kullanıcıya kadar uygun olan modellere arasından sizin için en uygununu Kurumsalit olarak sitemiz üzerinden güvenle satın alabilir ve en uygun fiyatlarla en avantajlı alışverişi yapabilirsiniz. Hpe server modellerinden orta orta işletmeler için uygun olan sunucu modelleri aynı anda birden fazla dosya erişimi için hızlı bir şekilde yanıt sağlama özelliğine de sahiptir. Bu özelliği sayesinde de zamandan ciddi anlamda da kazanç sağlayarak işletmenin yavaşlık sebebiyle yaşayacağı maddi kayıpları da engellemiş olacaktır. Depolama alanının yükseltilebildiği hp server modelleri aynı zamanda oldukça güvenli olmasıyla da ön plana çıkar. Ancak işletmeniz 50 ve üzerinde kişi için kullanılacaksa, daha büyük kapasiteli bir server modelleri için Hpe server çeşitlerini araştırmanız gerekmektedir.

Sitemiz üzerinden ihtiyaç duyabileceğiniz tüm server çeşitlerine göz atabilir, fiyat bilgisi alabilir, ürün detayları ile ilgili bizlere ulaşabilirsiniz. Personel takip, muhasebe, stok durumları ve dosyaların paylaşımını hızlı ve güvenli şekilde sağlayabilecek bir depolama alanı sizin için en avantajlı seçim olacaktır. Bu noktada özellikle birden fazla dosyaya hızlı bir şekilde erişme avantajı sayesinde bulut depolama, dosyaları çalıştırma, transfer etme gibi tüm işlemler oldukça hızlı, güvenli ve kolay şekilde yapılabilmektedir. Büyük işletmeler için özel olarak dizayn edilmiş olan Hpe sunucu çeşitlerine göz atarak sizin için en uygun server modellerine kurumsal it sitemiz üzerinden tek tıkla kolayca ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir