İnternetten güzel bir şarkı veya video bulduktan sonra bu içeriği offline olarak da dinlemek isteyebilirsiniz. Bunu direkt sağlayan Spotify gibi uygulamalar mevcut fakat bunların hemen hemen hepsi ücretli olduğu ve her ay belirli bir abonelik ücreti ödememiz gerektiği için sıkıntı olabiliyor. 

Seçtiğiniz bir müziğin ya da videonun, hiçbir ücret ödemeden direkt olarak Android cihazımıza kaydolmasını, istediğiniz zaman erişebilmeyi istiyorsak bunun için Snaptube harika bir kaynak konumunda. Günümüzde milyonlarca kullanıcıya ulaşan bu uygulama direkt olarak marketten indirilemiyor.

Birçok otoritenin işine gelmediği için Play Store’da kendine yer bulamamasına rağmen şu an milyonlarca kişinin kullandığını söyleyebiliriz. Bunun nedeni ise tamamen ücretsiz bir APK olmasıdır. 

Desteklediği Servisler

Müziğin vazgeçilmez servisi olan Soundcloud sistemin desteklediği servislerin başında geliyor. Şu an için pek çok mp3 uygulaması SoundCloud apisi üzerinden şarkıları sizlere sunmakta. Buradan da şu sonucu çıkarabiliriz: aradığınız tüm şarkılara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Video arayışınızda ilk olarak youtube’ı ardından da facebook, instagram gibi sosyal medyaları kullanırsınız. SnapTube tüm bu sosyal mecralara hakim durumda. Tek yapmanız gereken video linkini yapıştırmanız ve indirmenin tadını çıkarmanız. Dosya boyutunda da herhangi bir sıkıntı yok, rahatlıkla indirebiliyorsunuz.

Özellikle instagram ve twitter hesapları olan ve başka sayfalardan, hesaplardan video almak isteyen var ise SnapTube oldukça işlevsel. Çünkü videoyu direkt olarak indirmeniz mümkün. Bunun dışında diğer servisleri de kullanabilirsiniz. Şu an için 20’ye yakın servisle hizmet verdiğini görüyoruz. 

Peki Snaptube’u nasıl indirebiliriz?

Bu konuda tavsiyem https://www.dostindir.biz/snaptube/ adresini kullanmanız. Direkt olarak markette olmadığı için güvenilir bir kaynak her zaman daha sağlıklı olacaktır ve ben bu adresi güvenilir kaynak olarak sizlere sunabilirim. Tek yapmanız gereken siteye girip indir butonuna tıklamanız. Telefon veya tabletinizden girmenizde fayda var.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir