Sony Xperia XZ Premium (G8141) Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Sony Xperia XZ Premium (G8141) telefon modeli için soru işareti Sony Xperia XZ Premium (G8141) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Sony Xperia XZ Premium (G8141) modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 5.5 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Sony Xperia XZ Premium (G8141), ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 5.5 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Sony Xperia XZ Premium (G8141) hafızasına baktığımızda 64 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Sony Xperia XZ Premium (G8141), RAM değeri bakımından 4 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 4 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.45 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Sony Xperia XZ Premium (G8141) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Sony Xperia XZ Premium (G8141) Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

3230 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Sony Xperia XZ Premium (G8141) pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir