Hayatımızın büyük bir bölümüne hükmeden ve her geçen gün kullanıcı sayısını arttıran sosyal medya ve iletişim uygulamaları; belirli bir sınırlama ile kullanıcılarını bir arada tutmaya çalışıyor. Bu da mevcut kullanıcıların bazılarının canını sıkmaya yetiyor. İnternet üzerinde faaliyet gösteren pek çok geliştirici de bu sınırlamaların önüne geçmek için faaliyet göstermekte ve sosyal medya uygulamalarının modlu plus apklarını çıkartmakta.

Gelen engellemeler ile birlikte bu yeni uygulamalar internet üzerinden rahatlıkla erişilemeyecek duruma geldi. Fakat hemen üzülmeyin. TeknoThor gibi teknoloji adresleri sizlere bu tarz modlu apk uygulamaları ücretsiz olarak sunuyor ve en güncel halleri ile sizleri buluşturuyor.

Spotify Premium APK indir

Dünyanın en çok kullandığı müzik ve şarkı uygulaması olarak karşımıza çıkan Spotify, insanlara ücretsiz olarak şarkı dinleme imkanı sunsa da bunu çok ciddi sınırlar içinde gerçekleştirmektedir. Bu da kullanıcılar açısından memnuniyetsizlik ifade ediyor. Ücretli yani premium kullanmadığınız sürece kalitesiz bir uygulama olduğu için geliştiriciler tarafından arka planda Spotify Premium Apk yayınlandı. Eğer tüm premium özelliklere ücretsiz şekilde sahip olmak isterseniz Spotify Premium Apk indir işlemi yaparak sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Spotify Premium Apk indirmek için linke tıklamanız yeterlidir.

Whatsapp Plus Apk indir

Whatsapp, dünya tarafından kabul görmüş ve milyarlarca kullanıcıya sahip olan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama belirli sınırlar ve güvenlik önlemleri üzerinden kullanıcılarının faydalanmasını sağlamakta. Bu da insanların canını sıkabilir. Sizlere sunduğumuz Whatsapp plus apk ile tüm imkanlardan faydalanır ve çevrenizdekilere göre daha ayrıcalıklı hale gelirsiniz. İnsanların son görülmelerini, ne zaman çevrimiçi olduğunu vb. istatistik verilerine anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca sınırsız boyutta video ve resim gönderebilirsiniz.

Whatsapp plus apk indirmek için TeknoThor tarafından paylaşılan linkleri kullanmanızı önermekteyiz. Whatsapp plus apk indir işlemi için linke tıklamanız yeterlidir.

Instagram Plus Apk indir

Üçüncü sırada Instagram’dan bahsetmek istiyorum. Fotoğraf ve video konusunda dünyanın en çok kullandığı bu sosyal medya servisinde her gün yüz milyonlarca kullanıcı görsel veya video paylaşmakta. Ticaretin ve popülerliğin sağlandığı bu platformda etkin şekilde yer almak isterseniz kesinlikle Instagram Plus Apk kullanmalısınız.

Üçüncü parti bir yazılım olarak görülse de sağladığı imkanlar bakımından standart Instagram’ın üstünde yer alan Instagram plus apk indirmek için Teknoloji Blogu olan Tekno Thor’u tercih edebilirsiniz. Takip, beğeni, yorum işlemlerinden DM işlemlerine kadar pek çok konuda ekstra imkana sahip olduğunuz Instagram Plus Apk indirmek için tıklayın.

Youtube Vanced indir

Dördüncü ve son sırada Youtube Vanced’tan bahsetmek istiyoruz. Bilindiği üzere Youtube büyük bir atak yaparak premium özelliğini devreye soktu ve aylık belirli bir ücretle reklamsız, sınırsız, arkaplanda çalışacak şekilde uygulamayı kullanma imkanı sağladı. Fakat bunu bir ücretle yapması, kullanıcıların işine gelmiyor.

Youtube vanced indirerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Ücretsiz şekilde paylaşılan uygulama ile reklamsız, donmadan, sınırsız ve arka planda çalışacak şekilde Youtube videoları izleyebilirsiniz. Bunun için youtube vanced indir işlemi yapmak yeterli.

Yukarıda anlattığımız dört önemli sosyal medya modlu apk için kaynağımız Teknothor.com adresi olmaktadır. Teknoloji Blogu takip etmek ve bu tip paylaşımlar görmek isterseniz TeknoThor incelemeniz yeterlidir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir