Akıllı telefonlarımızda kullandığımız uygulamaların işlevi her geçen gün artıyor. Öyle ki artık her konu için kolaylık sağlayan bir uygulama kolayca bulunabiliyor. Özellikle sosyal medya kullanımının bu kadar artması sonucu sosyal medya ile ilgili uygulamaların kullanımı da oldukça arttı. Bu yazımızda kolay video indirme uygulaması olan Allower uygulamamızdan bahsedeceğiz.

Allower Uygulaması Nedir?

Allower, tek bir uygulama ile bütün sosyal medya platformlarından medya indirebildiğiniz bir uygulamadır. Özellikle de video, gönderi ve hikayeleri kolayca indirebileceğiniz uygulama ücretsiz bir şekilde indirilmeye sunulmuş durumda. Basit arayüzü ve en önemlisi basit kullanım seçenekleri ile Allower çokça tercih edilebilir bir uygulama.

Sosyal medya video indirme uygulamalarında yaşadığınız reklam problemini yaşamayacağınız Allower uygulamamız sayesinde hoşunuza giden her videoyu kolayca indirebilirsiniz. Sonrasında bu videolar üzerinde dilediğinizi yapmak size kalmış.

Allower Uygulamasını İndirin

Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğinizi Allower uygulaması akıllı telefonunuzda sadece 10 megabayt yer kaplıyor. Az yer kaplaması da uygulamayı uzun vadede kullanabilmenizi, sürekli telefonunuzda barındırabilmenizi sağlıyor. Ayrıca Allower ilk sürümüyle indirilmeye sunulmuş durumda. Yani gelecek güncellemeler illa ki olacaktır ve bu güncellemeler ile uygulama çok daha iyi bir hale gelecektir.

Allower uygulamasını hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz uygulama sayesinde sosyal medyadaki videoları kolayca, deyim yerindeyse tek tık ile indirebilirsiniz.

Allower’a ulaşmak için linke tıklayabiliriz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eokapps.allower

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir