UMIDIGI Z2 Pro Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Günümüzde takipçi satın alımı oldukça ucuz ve basit bir yol olarak görünüyor. İşletme hesabı kullanıcıları genelde takipçi satın alımı ile ilgilenmektedir. Markalar sipariş almak için hesaplarının takipçi sayısını yüksek tutmaya özen gösterirler. Bu iyi bir görünüm sağlayabilirz ama buna hemen atlamamalıyız, inanılmaz ucuzluktaki bir sipariş verirken biraz düşünmelisiniz. Paranızı neden instagram takipçi alımı için harcamamanız gerekir. Bunlardan bazılarını sizinle paylaştık. Aşağıda takipçi satın aldığınızda ne gibi tehlikelerle karşılaşabileceğiniz yer almaktadır.

Sahte Takipçiler İşe Yaramazdır

Günümüzde onlarca takipçi satışı yapan sitelerin %90’ı sahte bot hesap gönderimi yapmaktadır gönderilen botlar size etkilişim sağlamayacaktır. Satın alınan takipçiler yorum beğeni v.b yapmazlar, sadece takipçi sayınızı yüksek gösterir.

Gönderilen takipçilerin sahte bot hesap olup olmadığını nasıl anlayabilirim ? Merak etmeyin bu oldukça kolay bir işlem. Bu hesapların profil fotoğrafları genel olarak kullanılmamaktadır fotoğraf paylaşımı 0 – 10 arası değişir takip sayısı takipçi sayısından oldukça alakasızdır.

Sahte Takipçiler Genellikle Spam Mesajlara Yol Açar

Satın alınan takipçilerin %90’ı sahte bot hesaplardır alnan takipçiler size etkileşim sağlamayacaktır.

Takipçi satın alırken reklamlara oldukça fazla karşı karşıya gelirsiniz kayıt olmak için e-posta adresi isteniyor ve onlarca gereksiz reklam bildirimi mesaj kutunuzu dolduruyor.

Takipçi Satın Almak Hesabınızı Kalıcı Olarak Kapatılmasına Neden Olabilir

Günümüzde popülerite oldukça önemli rol oynamaya başladı artık herkes fenemon olmak için bir yol arıyor ve bunların başında sosyal medya yer alıyor. Örneğin 1000 takipçiniz var bunu bir gün içerisinde bu sayı 10 bin 20 bin gibi sayılara ulaştığı zaman sosyal medya platformu tarafından hesabınız kapatılabilir.

Sahte Takipçilerin Size Bir Yararı Olmayacaktır

İşletmelerin geneli sitesine trafik kaynağı çekmek için kullanmaktadır . Sahte bot hesaplar hiç bir zaman sitenizi ziyaret etmeyecek gönderilerinizi beğenmeyecek ve etkileşimde bulunmayacak.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir