Yoğun iş temposundan dolayı pek çok kişi müziğe zaman ayıramamaktadır. Bu nedenle sizde devamlı olarak aynı şeyleri dinlemek zorunda kalabilirsiniz. Artık internet sayesinde bu tür problemler geride kaldı. Pek çok kişi internet sayesinde problemlerini bir kenara bırakmayı başarabildi. İnternet aracılığı ile tüm müziklere kolayca ulaşabilmenizi ve kendinize özel şarkı listeleri oluşturan Spotify alternatifi müzik uygulamaları arasından en iyilerini sizler bir araya topladık.

SoundCloud

Tüm dünya üzerinde aktif bir şekilde kullanılan bir müzik paylaşım platformu Soundcloud kullanarak yeni ve trend müzikleri internet üzerinden keşfedebilirsiniz. Birçok farklı müzik türünü kolayca dinleyebileceğiniz SoundCloud Android sayesinde şarkı listeleri de yapabilirsiniz.

MixerBox

MixerBox kullanarak Youtube sitesi üzerinden dilediğiniz şarkıyı arka planda oynatmaya devam edebilirsiniz. 5 milyondan fazla indirilmiş olan uygulama marketin en çok tercih edilen online müzik uygulamalarından bir tanesi olarak yer almaktadır.

Deezer Music

Yeni müzikler keşfetmek isterseniz Deezer uygulamasını kullanabilirsiniz. Deezer ile keşfettiğiniz şarkıları dilerseniz arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Uygulama sayesinde sizde internet üzerinden oturduğunuz yerden yeni müzik trendlerini keşfedebilirsiniz. Ayrıca Deezer ile binlerce farklı türde yayın gerçekleştiren radyo kanallarını dinleyebilirsiniz. Deezer kullanarak kendinize ait müzik listeleri oluşturabilirsiniz.

Fizy

Türkiye’den tüm dünyaya adını duyuran online müzik uygulaması fizy ücretsiz ve oldukça kullanışlı bir programdır. Turkcell tarafından hizmete sokulan günümüzde pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Etiketler: , , , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir