Son zamanların popüler yer bildirim uygulaması olarak öne çıkan Swarm’ı kullanabilmek için kayıt olmak gerekiyor. Kayıt olduktan sonra beğenmeyebilir ya da türlü sebeplerden Swarm hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Ancak tüm şirketler gibi Swarm’da müşteri kaybetmemek için hesap silme işini göz önünde olacak şekilde göstermemeye çalışıyor. Endişe etmeyin eğer ne yapacağınızı bilirseniz Swarm hesabınızı rahatlıkla kalıcı olarak silebilirsiniz. Swarm hesabınızı silmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

2018 Swarm Hesabı Silme

  • Bilgisayarınızdan (telefon veya tabletten izin verilmiyor) Foursquare adresine giriş yapın. Swarm hesap bilgilerinizle giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra BURAYA TIKLAYIN. Bu bağlantı sizi Swarm hesap silme sayfasına göterecek. Aşağıdaki resimdeki gibi olacak bu sayfa. Swarm’dan neden ayrılmak istediğinizi soracak kendinizde uygun olan seçeneği işaretleyip Delete Account butonuna tıklayın. Hepsi bu kadar, artık swarm hesabınızı silmiş oldunuz.

Eğer Swarm’a Facebook ile kayıt olduysanız öncelikle ayarlardan kendinize bir şifre ayarlamanız gerekecektir. Bir şifre belirledikten sonra yukardaki adımları uygulayarak Swarm hesabınızı kalıcı olarak silebilir, kaldırabilirsiniz.

Swarm Dondurma Nasıl Yapılır?

Swarm hesap dondurma seçeneği ne yazık ki yok. Swarm’ı eğer kullanmak istemiyorsanız sadece hesabınızı silme seçeneğiniz mevcut. Kısa süreli, geçici hesabı dondurma alternatifi yok.

Swarm Hesabımı Sildim Tekrar Kullanabilir miyim?

Hayır maalesef sildiğiniz Swarm hesabınız kalıcı olarak silinir ve daha sonra tekrar kullanamazsınız. Ancak tekrar Swarm’a kayıt olabilirsiniz. Eğer Swarm’ı daha sonra kullanma gibi bir niyetiniz varsa hesabınızı silmemeniz daha mantıklı olacaktır. Ancak bir daha kullanmama gibi bir düşünceniz varsa yukarıdaki adımları izleyerek rahatlıkla Swarm hesabınızı silebilirsiniz.

Swarm hesabı silmeye çalışırken herhangi bir problemle karşılaşırsanız bize yorum kısmından yazın yardımcı olalım.

Etiketler:
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir