2013 yılında serinin ilk filmi ile vizyona giren ve ardından aldığı başarılar ile yeni filmlerini de yayınlayan The Purge serisi – Arınma Gecesi serisi için yeni filmin geleceği de açıklanmıştı. 4 Temmuz 2018 günü vizyona gireceği beklenen The First Purge filminin ardından bir sevindirici haber de diziseverlere geldi. Büyük bir beğeni alan film kurgusu yakın zamanda dizi sektörüne de dahil olacak.

The Purge dizisi USA Network ve SyFy firmalarının ortak çalışması ile televizyon ekranlarında yerini alacak. Henüz Türkiye’de resmi olarak yayınlanıp yayınlanmayacağı ile ilgili net bir bilgi verilmedi. Belki Netflix üzerinden izleyiciler ile buluşabilir. Peki dizide yer alacak isimler neler? Oyuncu kadrosunda Gabriel Chavarria, Jessica Garza, Lili Simmons, Hannah Anderson ve Lee Tergesen gibi isimlerin yer aldığı dizide ayrıca bölümlerde süpriz oyunculara da yer verilebilir.

The Purge Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Bu konuda net bir şekilde konuşmasa da yapımcılar tarafından gösterilen tarih 4 Eylül 2018. Türkiye’de resmi olarak yayınlanıp yayınlanmayacağı belli olmadığı için en garanti izleme şekli kuşkusuz dizi siteleri olacaktır.

The Purge Kaç Bölüm Olacak?

Bu konuda dizi takipçileri için yapımcılardan net bir yanıt gelmedi. Fakat IMDB’yi referans olarak aldığımızda The Purge dizisi bölüm sayısının 10 olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bölümlerin ne zaman yayınlanacağı burada da yazmıyor. Sadece ilk bölüm için 4 Eylül 2018 belirtilmiş durumda. Diziye birkaç haftalık aralar verilecek mi vb. konular henüz bilinmiyor.

28 Haziran’da yayınlanan dizi fragmanı ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. Umarım fragman sizleri tatmin eder ve dizi de, filmden aldığımız tadı bize hissettirir.

Etiketler:
Benzer Yazılar

3 Comments

  1. Sabırsızlıkla diziyi bekliyorum. Film serisini izlemeye doyamadım zaten arada açıp tekrar izlerim hep 🙂

  2. Açıkçası bu serinin son çıkan filmine baktım hiç hoşuma gitmedi, en güzeli 1. filmdi zaten 1 seriden sonra çoğu film bozuluyor.

  3. birinci filmden sonra çıkan bütün filmler, o ilk heyecanı malesef yaşatamıyor. bakalım bu nasıl olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir