Son zamanların en dikkat çekici ve popüler uygulamalarından biri olan TikTok, dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip. Her geçen gün farklı TikTok video ve kullanıcılarının viral olması, TikTok üyelerinin aklına takipçi sayımı nasıl arttırabilirim sorusunu getiriyor. Takipçi sayınızın artması için öncelikli olarak videolarınızı daha çok kişinin ana sayfasına düşürmelisiniz. Sahte takipçi uygulamaları sandığınız kadar işlevli değildir, hatta hesabınızın yasaklanmasına neden olabilirler.  Bu nedenle en iyi çözüm organik bir şekilde takipçilerinizi arttırmak olacaktır. Unutmayın, takipçi kazanmak çok çalışmak ve sabır gerektirebilir.

TikTok Takipçi Arttırma Yöntemleri

1) Profilinizi tamamen doldurun.

Yapabileceğiniz ilk ve en önemli şeylerden biri profilinizi tamamen doldurmaktır. Kullanıcıların dikkatini çeken bir profile sahip değilseniz çok fazla takipçiyi kendinize çekemezsiniz. Aynı zamanda yeterince dolu olmayan profiller bot hesap görünümü verebilir. Profilinizi tamamen doldurmak için iyi bir profil fotoğrafı, kullanıcı adı ve bio yaratın.

2) Videolarınızda hashtag kullanın.

Videolarınızı yayınlarken trend hashtaglerden içeriğe özel olanlara dek farklı hashtagler kullanmak daha çok görüntüleme almanıza ve bunun sonucunda daha çok takipçiye sahip olmanıza yol açar. Videolarınızı yollamadan önce popüler hashtaglerin neler olduğunu kontrol edin.

3) Orijinal içerikler yaratın.

TikTok bugün milyonlarca kullanıcıya sahip. Böylesi geniş kullanıcı bulunan bir mecrada ön plana çıkmak için orijinal içerikler yaratmak kaçınılmaz derecede önemlidir. Videolarınız ne kadar orijinal içerikli, yüksek kaliteli ve iyi editli olursa TikTok başta olmak üzere diğer sosyal medya kullanıcılarının da dikkatini çekmek o denli kolay olacaktır.

4) Uygulamada aktif olun.

Kimse ayda bir video paylaşan birini uzun vadede takip etmeyi istemez. Mümkün olabildiğince aktif olmak takipçi kazanmanın en iyi ve kalıcı yollarından biridir. Günde en az bir video yayınlamak son derece faydalı olabileceği gibi haftada üç – dört video paylaşmak da yararlı olacaktır.

Benzer Yazılar

3 Comments

  1. 50k

  2. 50k noolur yaa

  3. Kazancınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir