Tinder sosyal medya uygulaması konumunuza göre yakın çevrenizde olan kişileri arkadaşlık kurmanız için öneren bir çöpçatanlık uygulaması. Ülkemizde özellikle erkekler tarafından yoğun ilgi gören bu uygulama önerdiği kızların çoğunun sahte profil olduğu iddiasıyla sevilmeyen Tinder kısa bir kullanım macerasından sonra silinmek isteniyor. Eğer sizde herhangi bir sebepten dolayı Tinder hesabınızı silmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Aşağıda resim destekli anlattığımız adımları uygulayarak Tinder hesabınızı kalıcı olarak kaldırabilirsiniz.

Tinder Hesabı Nasıl Silinir?

Telefonunuzdan Tinder uygulamasını açıp profil sekmesinden Ayarlar bölümüne girin.

Açılan ayarlar menüsünün aşağısında bulunan Hesabı Sil butonuna dokunun.

Açılan kısımdan tekrar Hesabımı Sil butonuna dokunun.

Karşınıza çıkacak olan bölümde Tinder hesabınızı neden silmek istediğiniz sorusu sorulacak. Seçeneklerden size uyan herhangi birini seçebilirsiniz. Örneğin; Tinder’dan Hoşlanmadım seçeneğini seçebilirsiniz. Neden silmek istediğinizi cevaplandırdığınız bölümün aşağısında yer alan Gönder ve Hesabı Sil butonunu seçin.

Son olarak açılacak olan uyarı penceresinde tekrar Hesabımı Sil butonuna dokunduktan sonra Tinder hesabınızı silmiş olacaksınız.

Tinder hesap silme işleminizin ardından hesabınızın tamamen kalıcı olarak kaldırılması için 30 gün boyunca silmiş olduğunuz hesapla Tinder’a giriş yapmamanız gerekir. Aksi takdirde hesap silme işleminiz iptal olur. Eğer Tinder hesabınızı geçici olarak dondurmak istiyorsanız hesap silme işleminden çok daha basit olan aşağıdaki adımları uygulayın.

Tinder Hesap Dondurma

Mobil cihazınızdan Tinder uygulamasını açıp profil sekmesine gelin ve Ayarlar seçeneğini seçin.

Ayarlar bölümünü en altında bulunan Hesabı Sil butonuna dokunun.

Hesabı Sil butonuna dokunduktan sonra açılan bölümden Hesabımı Gizle seçeneğini seçin.

Tinder hesap silme veya Tinder hesap dondurma konusunda problem yaşıyorsanız aşağıda bulunan yorum kısmından probleminizi belirtin beraber çözüm yolları üretelim.

Etiketler:
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir