Havayolu, denizyolu ve karayolu kazaları sonucu yaşanan daimî sakatlıklar veya vefat durumlarından dolayı karşılanacak tazminatlar trafik hasar aracılığı ile sigorta firmaları ya da karayolları güvence hesabından hak sahibine ulaştırılmak adına temin edilmektedir. Alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla 2012 yılından bu yana hizmet vermekte olan www.nekadartazminatalirim.net tazminat davası açmak isteyen hak sahibine gereken tüm desteği vermekte olup mağduriyetlerin giderilmesi için çabalamaktadır. İnternet sitesi üzerinden de çeşitli makaleler yayımlayarak bu konuyla ilgili bilgi vermektedir.

Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Alanında öncü firma müşteriler tarafından olumlu dönütler almakta ve verilen hizmet kalitesi sayesinde site ziyaretlerinde artış görülmektedir. Her konuda verilen hizmet çeşitliliği de tercih edilmesi konusunda etkilidir. Trafik hasar, şahsın karşılaşabileceği çeşitli sorunlara sigorta kapsamında hızlı ve güvenilir çözüm sağlamaktadır.

Hizmetlerinde çözüm odaklı çalışan bu firma tahkikat süresi sonuçlanana değin şahıslardan hiçbir ücret talep etmemektedir. Tazminat davası için tespit sürecinde ihtiyaç duyulan belgelerin toplanması için deneyimli ekibiyle hukuki ve medikal danışmanlık hizmeti vermektedir. Trafik kazası tazminatı, maddi ve manevi tazminat ve iş kazası tazminatı gibi hizmetler verilmektedir. Ayrıca deprem, yangın, iş yeri, ev, ferdi kaza ve taşımacılık gibi farklı sigortalar çerçevesinde de yaşanılan zararların karşılanması için hizmet verilmektedir.

Web sitesinde bulunan tazminat hesaplama formu kullanılarak ne kadar tazminat alırım gibi sorulara ücretsiz olarak cevap alınabilmektedir.

Tazminat Nedir?

Tazminat hukuka karşı eylemler sonucu meydana gelen maddi ve manevi zararların karşılığı olarak ödenen bedeldir. Farklı eylemler sonucu farklı tazminatlar alınabilmektedir. Trafik kazaları sonucu şahıs hatası göz önünde bulundurularak iş görememezlik tazminatı, çalışan hakkı korunma kanunu kapsamında kıdem tazminatı gibi çeşitler vardır.

Trafik Kazası Tazminatı ve Yapılması Gerekenler

Maddi ve manevi zararın fazlasıyla yaşanmakta olduğu trafik kazaları mevcut hava koşulları, yol bozukluğu ya da önlem alınmaması gibi nedenler yüzünden olmaktadır. Trafik kazası sonrasında vakit kaybetmeden çeşitli işlemleri yaparak hem yol hem de kendinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Yapılması gereken işlemler kaza durumuna, konumuna, ölüm veya yaralanma gibi sonuçlara göre değişmektedir. Sadece maddi hasar varsa kazadan sonra yapılacak ilk şey kaza alanının güvenliğini sağlamaktır. Özellikle trafiğin yoğun olduğu alanlarda gerekli fotoğraflar çekildikten sonra imkan dahilinde ise araçlar uygun yere alınmalıdır. Daha sonra kaza tespit tutanağı tutularak şahısların hak talepleri için gerekli en önemli belge hazırlanmalıdır. Hayati tehlike söz konusuysa öncelikle ambulans çağırılmalı daha sonra işlemler yapılmalıdır.

Tazminat Nasıl Hesaplanır?

İş kazası, manevi ya da trafik kazalarında tazminat miktarı hesaplamak için web sitesinde bulunan tazminat hesaplama formu doldurulmaktadır. Uzmanların formu değerlendirmesi sonucu tazminat bilgisi verilmekte ve tazminat yasaları kapsamında şahsın mağduriyeti giderilmektedir.

Sitedeki bilgi@nekadartazminatalirim.net adresinden mail yoluyla bilgi alınabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir