UMIDIGI Z2 Pro Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

UMIDIGI Z2 Pro telefon modeli için soru işareti UMIDIGI Z2 Pro şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında UMIDIGI Z2 Pro modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.2 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan UMIDIGI Z2 Pro, ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.2 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

UMIDIGI Z2 Pro hafızasına baktığımızda 128 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak UMIDIGI Z2 Pro, RAM değeri bakımından 6 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 6 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.0 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz UMIDIGI Z2 Pro şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

UMIDIGI Z2 Pro Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

3550 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. UMIDIGI Z2 Pro pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir