Akıllı telefonlar, 7’den 70’e birçok kişi tarafından günümüzde kullanmaya başlanmıştır. Birçok telefon kullanıcısı, işlerini ve görüşmelerini de akıllı telefonlardan yapmaktadır. Yani bu cihazlar artık vazgeçilmez bir hal almıştır. Cihazların bu kadar çok kullanılması birçok mobil oyunu ve uygulamayı da yanında getirmiştir. Her geçen gün bu uygulamaların sayısı çoğalmakta ve aralarına yeni uygulamalar da eklenmektedir.

Uygulamaların yapımcıları uygulamayı nasıl yaparsa kullanıcı da uygulamayı o şekilde kullanmaktadır. Yani yapımcının koyduğu sınırlamaların dışına çıkamayan kullanıcılar, daha çok özellik ve seçenek istemektedir. Bu durum da kullanıcıları internet üzerinde apk indirme işlemine itmektedir.

WhatsApp Plus Nedir?

Bilindiği üzere günümüzün en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması Whatsapp’tır. Whatsapp’a her güncellemede farklı özellikler eklenmekte, farklı modlar kurulmaktadır. Fakat bu uygulama üzerinde de bazı kısıtlamalar mevcuttur. Bu yüzden de uygulama yapımcıları harekete geçerek Whatsapp Plus apk uygulamasını piyasaya sürmüştür. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar Whatsapp üzerinde bulunmayan farklı özellikleri de kullanabilmektedir.

Bu uygulamanın kullanıcıların sınırlarını geniştlettiğinden bahsetmiştik. Bu uygulama ile yapılabilecek bazı şeyler;

  • Son görülme, mavi tik, çift tik, yazıyor özelliği, kaydediliyor özelliği, durumları görme… Whatsapp’ta bulunan tüm bu özelliklerin gizleme ve açma işlemini yapabilirsiniz. Bu seçenek ile karşıdaki kullanıcı neler yaptığınızı göremez.
  • Uygulama 50 mb’a kadar dosya gönderme imkanı sağlıyor. Bu dosya dilerseniz galerinizden bir video, dilerseniz de bir ses kaydı olabilir. Normal Whatsapp böyle büyük dosyaları gönderebilmenize imkan sağlamıyor.
  • Yüksek kalitede dosya gönderimi yapılabiliyor. Ayrıca gönderme işlemi de normal şartlardan daha hızlı bir şekilde hallediliyor.
  • Tek tık ile konum ve toplu mesaj gönderme imkanı kullanıcılara sunuluyor.

Ücretsiz Uygulama İndirme

Birçok farklı mobil oyun ve uygulama olduğundan bahsetmiştik. Bu uygulamaların bazıları ücretsiz olarak sunulurken, bazıları ise ücretlidir. Fakat apk indir işlemiyle tüm uygulamalar ücretsiz şekilde edinilebilir. Ayrıca uygulama marketlerinde bulunmayan uygulamaları da cihazlarınıza yüklemeniz, sınırlamalardan kurtulmanız mümkün.

Oindir.net olarak birçok farklı mobil uygulamayı apk dosyası şeklinde indirmenize imkan sağlıyor. Uygulamalar tamamen virüs taramasından geçirildikten sonra sizlere sunuluyor. Ayrıca indirdiğiniz dosyaları cihazınıza kurma işleminiz de tek tık kadar uzağınızda. Sitemizi ziyaret ederek birçok farklı uygulamayı keşfedebilir, cihazlarınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler: ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir