Alışverişten, haber sitelerine ve kişisel bloglara kara çok geniş bir kullanım amacına hizmet eden cms sistemi olan WordPress kullanıcı dostu yapısıyla dünyada en popüler yazılımlar arasında yerini almıştır.

Web sitesi kurmak isteyenlerin öncelikli tercihleri arasında olan  WordPress, yazılım anlamında her ne kadar yardımcı olsa da siteyi yöneten kişi ve(ya) ekiplerin içerik anlamında oldukça büyük desteğe ihtiyacı olmaktadır.

Günümüz koşullarında sektörel anlamda rakipler ile rekabet edebilmek için bir çok işlemin otomatik hale gelmesi de oldukça önem arz etmektedir. Böyle olunca da devreye içerik botları girmektedir.

Türkiye’de bot konusunda en yetkin sistemlerden birisi olan WBots; wordpress içerik botu konusunda WordPress kullanıcılarına destek vermektedir. İçerik arayanlar ve otomatik kaynak takibi yapmak isteyenler için otomatik içerik botu tasarlayan WBots, içeriklerin otomatik düzenlenmesi ve filtrelenmesi konusunda da yardımcı oluyor.

WBots; kişisel bloglar ve haber siteleri içinde wordpress otomatik haber botu çözümleri sunuyor. Böylece siz içerik arama derdinden kurtuluyor ve gelen içerikleri yeniden düzenleyerek veya kaynak olarak kullanarak kendi yazılarınızı oluşturabiliyorsunuz.

Oldukça önemli bir zaman tasarrufu sağlayabildiğiniz WBots; haberleri, otomatik haber botu sayesinde hızlıca önünüze getiriyor. Böylece siz de kendiniz veya ekibinizle içerikleri hızlıca düzenleyerek yayına alabiliyorsunuz.

Otomatik Haber Botu arayan kişiler genellikle birinci aşamada büyük siteleri kaynak göstererek haber yayınlasalar da bir süre sonra haber ajansı abonesi olunması gerektiğinin de farkındalar. Bir süre sonra bu yönde karar verilmesi durumunda da WBots Haber Ajansları Modülleri ile kullanıcılarına geniş bir çözüm yelpazesi sunmaktadır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir