Xiaomi Mi 9 Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Xiaomi Mi 9 telefon modeli için soru işareti Xiaomi Mi 9 şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Xiaomi Mi 9 modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.39 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Xiaomi Mi 9, ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.39 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Xiaomi Mi 9 hafızasına baktığımızda 128 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Xiaomi Mi 9, RAM değeri bakımından 6 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 6 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.84 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Xiaomi Mi 9 şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Xiaomi Mi 9 Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

3300 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Xiaomi Mi 9 pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir