Xiaomi Mi MIX 18K Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Xiaomi Mi MIX 18K telefon modeli için soru işareti Xiaomi Mi MIX 18K şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Xiaomi Mi MIX 18K modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.4 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Xiaomi Mi MIX 18K, ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.4 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Xiaomi Mi MIX 18K hafızasına baktığımızda 256 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Xiaomi Mi MIX 18K, RAM değeri bakımından 6 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 6 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 4 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.4 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Xiaomi Mi MIX 18K şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Xiaomi Mi MIX 18K Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

4400 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Xiaomi Mi MIX 18K pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir