Xiaomi Mi Mix 3 Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Xiaomi Mi Mix 3 telefon modeli için soru işareti Xiaomi Mi Mix 3 şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Xiaomi Mi Mix 3 modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.39 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Xiaomi Mi Mix 3, ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.39 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Xiaomi Mi Mix 3 hafızasına baktığımızda 128 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Xiaomi Mi Mix 3, RAM değeri bakımından 6 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 6 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.8 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Xiaomi Mi Mix 3 şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Xiaomi Mi Mix 3 Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

3200 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Xiaomi Mi Mix 3 pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir