Xiaomi Pocophone F1 Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Xiaomi Pocophone F1 telefon modeli için soru işareti Xiaomi Pocophone F1 şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Xiaomi Pocophone F1 modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.18 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Xiaomi Pocophone F1, ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.18 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Xiaomi Pocophone F1 hafızasına baktığımızda 128 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Xiaomi Pocophone F1, RAM değeri bakımından 6 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 6 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.8 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Xiaomi Pocophone F1 şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Xiaomi Pocophone F1 Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

4000 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Xiaomi Pocophone F1 pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir