Bazı olaylarda öyle olaylar yaşanabiliyor ki dışarıdan bakan birisinin yaşanan bu olayları anlaması gibi bir durum söz konusu dahi olamaz. League of Legends oyuncularının yakından şahit oldukları ve çok iyi anladıkları bazı durumlar vardır.

1-Henüz seçim ekranında başlayan tartışmalar

Daha oyuna tam olarak başlanmamıştır ve seçim ekranındadır. Fakat o kadar fazla tartışma olur ki oyunun nasıl kıyasıya geçeceği baştan belli olur.

2-Maç başlangıcındaki iyi dilekler

Maç başlamadan önce herkes birbirine iyi dileklerde bulunur. Maçların büyük bir saygı ile başladığını ve başarılar dilendiğini söyleyebiliriz.

3-İlk kan haberinin gelmesi

Bu durum eğer takımınızda yaşandıysa bittiğiniz resmiyetidir. Bir anda takımınızda kaos ortamı oluşma ihtimali vardır. Genellikle ilk kanı veren kişiler başka birisinde suç bulur. Takımda yer alan diğer kişiler ise onu suçlamaya başlar. Küfürler havada uçuşurken bir süre sonra ortam sakinleşmeye başlar.

4-Mizah ile harmanlanmış olan AFK bahaneleri…

Saçma sapan bahaneler ile AFK olanları görebilirsiniz. Bu bahaneler o kadar saçmadır ki içerisinde mizahi bir durum olduğunu hemen anlarsınız.

5-Muhtarlık yapan kişiler

Maç esnasında bir olay yaşandığı zaman herkes birbirinden adres istemeye başlar. Oyunu kapatıp giden ise bu zamana kadar görülmemiştir.

6-Maç bitse de GG olmaz.

Maçın sonucunda kaybeden taraf için maç henüz bitmemiştir. Kaybeden taraflar genellikle lobide tartışır ve birbirine rapor verir.

Etiketler:
Benzer Yazılar

1 Comment

  1. Gerçekten tebessüm ettirdi, bu yazıyı oyunu oynayanlar anlayabilir 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir