Mail ile iletişim son yılların teknolojisinde çok fazla tercih edilmese de hala çok önemli bir iletişim yolu ve pazarlama sistemi. Özellikle resmi işleriniz için mailleşmeyi sıkça kullanıyorsunuz. Yandex.Mail servisi sektöre ismini duyurmuş, en çok kullanılanlar arasında yer almış bir servistir. Bu yazımızda Yandex.Mail imza ekleme ve imza değiştirme hakkında bilgi vereceğiz.

Maillerde İmza Nedir?

Kurumsal mailleşmede çok önemli bir yere sahip olan imza kısmını kısaca açıklamak gerekirse, gönderdiğiniz postanın alt kısmında kendinizle veya işletmenizle ilgili bilgilerin yer aldığı bölüm. İsminiz soyisminiz, şirket ismi, telefon veya diğer bilgiler ve statünüz gibi durumları yazabilirsiniz.

Yandex.Mail İmza Ekleme – Değiştirme Nasıl Yapılır?

Eğer postalarınızı gönderirken otomatik olarak bir imzanızın da eklenmesini istiyorsanız, aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  • Mail sistemine giriş yapın. (mail.yandex.com.tr)
  • Ekranın sağ üst kısmında bulunan çark simgesi yani ayarlar butonuna tıklayın.
  • Karşınıza seçenekler gelecektir. Buradan “Kişisel bilgiler, imza, resim” olan seçeneğe tıklayın.
  • İmzalarınız kısmının hemen sağında bulunan “İmza ekle” butonuna basın.
  • Metin editöründen uygun şekilde düzenleme yapabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz 5 aşamayı yerine getirmeniz dahilinde yandex mail görsel imza ekleme konusunu da halletmiş olursunuz. Çünkü metin editörünün üstünde yer alan butonlarda görsel ekleme butonu da bulunuyor. Tek tek deneyip, test ederek en uygun sonuca ulaşmanızı tavsiye ederiz.

Etiketler:
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir