Her geçen gün temel mantıkta habere ulaşmak kolaylaşsa da öte yandan yalan, sahte haberler ile insanları kandıran sitelerin arttığını görüyoruz. Bu da bizim için çok büyük bir tehlike. Özellikle yerel haber siteleri bakımından hangilerini takip edeceğimize karar verirken olabildiğince detaylı arama yapmalı ve son haberlerini kıyaslayarak bu servisin gerçekçi, yalın bir anlayışa sahip olup olmadığını tespit etmeliyiz.

Sivaslılar için biz bu olayı hallettik ve sizlere henüz yeni bir servis olan sivashaberler.com ‘u öneriyoruz. Memleketimiz olmasından dolayı son zamanlarda çok fazla güncel olayı takip edecek site arayışına girdik fakat çoğunda çok nadir haber gördük, sürekli ekleyenlerde ise yalanın fazlaca olduğunu fark ettik. Bu açıdan sivashaberler bizim için harika bir kaynak konumunda.

Sivas Spor Haberlerinden tutun da siyasete kadar onlarca kategoride haber içeriği ile güncel ve hızlı haber anlayışına sahip olan bu site kısa sürede binlerce habere ulaşmış bile. Sadece yerel konularla da kalmayıp ulusal konulara da değinen; öte yandan şehir merkezini ilgilendiren konuların yanı sıra ilçelerdeki olayları da anlatan bu site tüm Sivaslılara hitap ediyor.

Tarihin derinliklerinde ticaret yollarının üzerinde bulunmasından dolayı çok önemli bir konuma sahip olan Sivas için sadece haber niteliği değil bunun yanı sıra Sivas Nöbetçi Eczaneler gibi önemli detayları da aktarmaktadır. Bir rahatsızlığınızda, aciliyet olduğunda hemen adrese girerek size en yakın nöbetçi ezcaneyi öğrenebilirsiniz.

Bunun yanı sıra trafik durumu, maç canlı sonuçları gibi diğer ekstra özellikleri ile ücretsiz olarak ziyaretçilerini memnun etmeyi amaçlıyor. Hemen siteye girin ve hatta mobil uygulamalarını indirerek telefondan, webden istediğiniz zaman ulaşın.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir