Markalar, kendilerini tanıtmak ve müşteri potansiyellerini artırmak için çeşitli reklam ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Bunlardan biri de yer reklam ürünlerinden biri olan yer balonlarıdır. Sönmez inflatables olarak, markanıza değer katacak yer balonlarını istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz malzemeden üretiyor, firmanızın bilinirliliğini artırmaya yardımcı oluyoruz.

Organizasyonlarınızda ya da açılışlarınızda dikkat çekmek istiyorsanız, kaliteli malzemelerden ürettiğimiz, doğal koşullara dayanıklı yer balonlarımızı tercih edebilir, reklamınızı en iyi şekilde yapabilirsiniz. Boyutları 2 metre ile 12 metre arasında değişen yer balonu çeşitlerimizi görebilir, dilediğiniz tasarımı yaptırabilir ve daha çok kişinin sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Sönmez inflatables, yılların verdiği tecrübe ile reklam sektöründeki ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirmiş bir firmadır. Logonuzu giydirdiğimiz yer balonları ile markanızın daha çok kişi tarafından bilinmesini ve akılda kalmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken tasarıma ve ebatlara karar vermektir. En dayanıklı malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz.  Ürünlerinizin daha çok kişi tarafından bilinmesini istiyorsanız, siz de yer reklam ürünlerinin etkisini kullanın.

Yer Balonları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat için; http://sonmezinflatables.com ‘dan veya 0216 526 20 91’den ulaşabilirsiniz.

 

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir