ZTE Nubia Z17S Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

ZTE Nubia Z17S telefon modeli için soru işareti ZTE Nubia Z17S şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında ZTE Nubia Z17S modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 5.73 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan ZTE Nubia Z17S, ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 5.73 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

ZTE Nubia Z17S hafızasına baktığımızda 128 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak ZTE Nubia Z17S, RAM değeri bakımından 8 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 8 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.45 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz ZTE Nubia Z17S şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

ZTE Nubia Z17S Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

3100 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. ZTE Nubia Z17S pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir